Jaunumi!


No 2018. gada mūsu zobārstniecībā zobārstniecības pakalpojumi no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksāti bērniem līdz 18 gadu vecumam.

No valsts budžeta apmaksā zobu higiēnista apmeklējumu bērniem no 2 līdz 18 gadu vecumam vienu reizi gadā, bet bērniem 7, 11 un 12 gadu vecumā – divas reizes attiecīgajā vecuma grupā.

Laipni lūdzam!                                   

 

SIA „„PP”, Medicīnas centrs” 2009. gada vasarā Mārupē izveidoja mūsdienīgu, progresīvu un vienlaicīgi vienkāršu un draudzīgu zobārstniecības praksi „Mārupes zobārstniecība”.

Prakses filozofija – nodrošināt Jūs ar labāko kvalitāti stomatoloģijā un rūpīgu attieksmi. Izmantojot pieredzējušu ārstu praktiskās iemaņas, kvalitatīvāko aparatūru un jaunākos materiālus, kā arī Jūsu - kā pacienta sadarbību, ir iespējams rast labāko ārstēšanu Jūsu mutes dobumam.

2020. gada decembrī esam modernizējuši mūsu zobārstniecības klīniku un sadarbībā ar SIA Aikomed uzstādījuši pasaules līdera zobārstniecības iekārtu ražošanā Stern Weber pēdējās paaudzes premium iekārtu S380 SW un S200.

Mūsu praksē stomatoloģiskie pakalpojumi ir pieejami ikvienam.

Būsiet laipni gaidīti „Mārupes zobārstniecībā”, iepriekš piezvanot pa tālruņa numuru: 29364457 un sarunājot vizīti Jums izdevīgā laikā.

 

Mārupes zobārstniecības kabinets Stern Weber 380 SW zobārstniecības iekārta Mārupes zobārstniecības kabinets Mārupes zobārstniecības kabinets

 


© SIA „„PP”, Medicīnas centrs”
Tel. 29364457
Reģ. Nr.: 40003873643